GoalFever.com - Live

Calendar icon Sort icon Live ticker icon Preferences icon Refresh icon
 
« 22/09/18 »
 
Ligue 1 (Algeria)
X
17:00 Hussein Dey
Bel Abbes
17:00 Tadjenant
Saoura
20:00 MC Oran
MC Alger
Superliga (Argentina)
X
F/T San Lorenzo
Patronato Parana
3
2
F/T Colon
Godoy Cruz
3
1
18:15 Newell's
Lanus
20:30 Talleres
Velez S.
22:45 Defensa Jus.
Estudiantes LP
Primera B Nacional (Argentina)
X
F/T Instituto Atletico
Defensores
4
3
22:05 Chacarita Jrs
Villa Dalmine
Bundesliga (Austria)
X
17:00 SCR Altach
Pellets WAC
17:00 St. Polten
Hartberg
17:00 Sturm Graz
Mattersburg
2. Liga (Austria)
X
16:30 Austria Lustenau
Lafnitz
Regionalliga Centre (Austria)
X
15:30 Weiz
Grazer AK
18:00 Union Gurten
WSC Hertha
Regionalliga East (Austria)
X
16:00 Rapid II
Neusiedl
18:00 Wiener Linien
Bruck/Leitha
Regionalliga West (Austria)
X
14:00 Wals-Grunau
Anif
14:30 Reichenau
Dornbirn 1913
16:30 FC Langenegg
Kufstein
Premier League (Azerbaijan)
X
16:30 Sabayil
Sabah
18:30 Zira FK
Neftchi Baku
Vysshaya League (Belarus)
X
13:00 Isloch
Shakhter
15:00 Slutsksakhar
Minsk
17:00 Vitebsk
Brest
18:45 Belaz Zhodino
Gomel
First Division A (Belgium)
X
18:00 Waasland-Beveren
R. Charleroi
20:00 Eupen
Oostende
20:00 Lokeren
Royal Mouscron
20:30 St. Truiden
Antwerp
First Division B, First stage (Belgium)
X
17:00 Beerschot Wilrijk
Lommel
20:30 Oud-Heverlee
Roeselare
Premier League (Bosnia & Herzegovina)
X
16:30 Krupa
Sarajevo
16:30 Radnik
Zrinjski Mostar
19:00 Sloboda
Gosk Gabela
Brasileiro Serie A (Brazil)
X
21:00 Sao Paulo
America MG
Brasileiro Serie B (Brazil)
X
F/T Goias
Ponte Preta
2
2
F/T CRB AL
Coritiba
1
1
F/T EC Sao Bento
BOA/MG
0
0
F/T Fortaleza
Vila Nova
2
0
21:30 Brazil Pelotas
Oeste
21:30 Paysandu
Criciuma
00:00 Guarani
CSA AL
First Professional League (Bulgaria)
X
16:30 Septemvri Sofia
Lokomotiv Plovdiv
19:00 Vratsa
CSKA Sofia
Primera Division (Chile)
X
F/T Temuco
Huachipato
0
4
17:00 Palestino
Espanola
20:00 Audax
Iquique
22:30 Deportes Union
Everton VM
Primera B (Chile)
X
21:00 Santiago Morn.
Arica
23:00 Puerto Montt
Copiapo
Chinese Super League (China)
X
F/T Dalian Yifang
Shanghai Shenhua
2
1
13:35 Guizhou Hengfeng FC
Beijing Guoan
13:35 Hebei China Fortune
Tianjin Quanjian
13:35 Henan Jianye
Shandong Luneng
13:35 Jiangsu Suning FC
Guangzhou Evergrande
13:35 Shanghai SIPG
Changchun Yatai
China League (China)
X
13:30 Zhejiang Gt.
Qingdao Hainiu
Primera A, Clausura (Colombia)
X
F/T Bucaramanga
Jaguares
2
1
F/T Boyaca Chico
Boy. Patriotas
1
1
22:15 CA Junior
La Equidad
1. HNL (Croatia)
X
16:30 Osijek
Gorica
19:00 Lok Zagreb
Rijeka
1st Division (Cyprus)
X
17:00 En. Paralimniou
Ermis
19:00 Pafos
AEL Limassol
1. Liga (Czech Republic)
X
15:00 Sigma Olomouc
Dukla Prague
17:00 Karvina
Pribram
17:00 Mlada Boleslav
Slovacko
17:00 Opava
Teplice
19:00 Sparta Prague
Slovan Liberec
FNL (Czech Republic)
X
F/T Pardubice
Zbrojovka Brno
1
1
F/T Sokolov
Prostejov
3
0
Superligaen (Denmark)
X
16:00 Randers
Vendsyssel
2nd Division, Pulje 1 (Denmark)
X
13:00 Tarup-Paarup
Brabrand
13:30 Kjellerup
Kolding IF
14:00 Dalum
Odder
15:00 Sydvest 05
Jammerbugt
2nd Division, Pulje 2 (Denmark)
X
13:00 Skovshoved
Avarta
13:00 Vanlose
Bronshoj
14:00 Frem
Hellerup
14:00 Hillerod Fodbold
B 93 Copenhagen
Serie A, Segunda Etapa (Ecuador)
X
F/T El Nacional
Macara
1
2
23:30 Guayaquil City
Aucas
Premier League (Egypt)
X
15:30 Petrojet
El Gouna
18:00 Ismaily
Smouha
Premier League (England)
X
13:30 Fulham
Watford
16:00 Burnley
Bournemouth
16:00 Cardiff
Man City
16:00 Crystal Palace
Newcastle
16:00 Leicester
Huddersfield
16:00 Liverpool
Southampton
16:00 Man Utd
Wolves
18:30 Brighton
Tottenham
Championship (England)
X
16:00 Aston Villa
Sheffield Wednesday
16:00 Derby
Brentford
16:00 Ipswich
Bolton
16:00 Leeds
Birmingham
16:00 Middlesbrough
Swansea
16:00 Nottingham Forest
Rotherham
16:00 Reading
Hull
16:00 Sheff Utd
Preston
16:00 Stoke
Blackburn
16:00 West Bromwich
Millwall
18:30 QPR
Norwich
League One (England)
X
16:00 Accrington
Wimbledon
16:00 Barnsley
Burton
16:00 Blackpool
Luton
16:00 Bristol Rovers
Coventry
16:00 Charlton
Plymouth
16:00 Doncaster
Bradford
16:00 Gillingham
Peterborough
16:00 Oxford Utd
Walsall
16:00 Portsmouth
Wycombe
16:00 Scunthorpe
Shrewsbury
16:00 Southend
Fleetwood
16:00 Sunderland
Rochdale
League Two (England)
X
16:00 Bury
Carlisle
16:00 Cambridge
Mansfield
16:00 Crewe
Port Vale
16:00 Exeter
Cheltenham
16:00 Forest Green
Crawley
16:00 Lincoln City
MK Dons
16:00 Morecambe
Macclesfield
16:00 Northampton
Notts County
16:00 Oldham
Colchester
16:00 Stevenage
Grimsby
16:00 Tranmere
Newport
16:00 Yeovil
Swindon
National League (England)
X
13:35 Eastleigh
Dagenham & Redbridge FC
16:00 Aldershot
Dover Athletic
16:00 Barnet
Fylde
16:00 Barrow AFC
Maidenhead
16:00 Braintree
Maidstone
16:00 Chesterfield
Gateshead
16:00 Ebbsfleet
Havant & W
16:00 Halifax
Hartlepool
16:00 Harrogate
Leyton
16:00 Salford
Boreham
16:00 Solihull Moors
Bromley
16:00 Sutton
Wrexham
Premium Liiga (Estonia)
X
H/T Kuressaare
Levadia
0
3
H/T Viljandi Tulevik
Tammeka
1
1
15:00 Paide
Trans
18:00 FC Flora
Parnu JK Vaprus
Veikkausliiga (Finland)
X
15:00 PS Kemi
Vaasa
16:00 Kuopio
Honka
16:00 Tampereen Ilves
Inter Turku
Ykkonen (Finland)
X
16:00 Kajaani
Jaro
16:00 Klubi 04
Oulu
Ligue 1 (France)
X
17:00 Lille
Nantes
20:00 Angers
Toulouse
20:00 Montpellier
Nice
20:00 Reims
Dijon
20:00 St. Etienne
Caen
20:00 Strasbourg
SC Amiens
Ligue 2 (France)
X
15:00 Paris FC
Metz
National (France)
X
15:00 Bourg-En-Bresse
Chambly
1. MFL (FYR Macedonia)
X
19:00 Rabotnicki S
FK Vardar Skopje
Bundesliga (Germany)
X
15:30 Augsburg
Bremen
15:30 Hertha
M'gladbach
15:30 Hoffenheim
Dortmund
15:30 Nuremberg
Hannover
15:30 Wolfsburg
Freiburg
18:30 Schalke
Munich
2nd Bundesliga (Germany)
X
13:00 Arminia Bielefeld
Union Berlin
13:00 Dynamo Dresden
Darmstadt 1898
13:00 Holstein Kiel
Bochum
3rd Liga (Germany)
X
14:00 1860 Munich
Wiesbaden
14:00 Fortuna Cologne
S. Lotte
14:00 Gro├časpach
Hansa Rostock
14:00 Jena
Kaiserslautern
14:00 Karlsruhe
Uerdingen 05
14:00 Meppen
Unterhaching
14:00 Wurzburg
Braunschweig
Regionalliga Bavaria (Germany)
X
14:00 Aschaffenburg
Illertissen
14:00 Bayreuth
Nuremberg II
14:00 Garching
Schalding-H
14:00 Schweinfurt
Greuther Furth II
17:00 Buchbach
Ingolstadt II
Regionalliga North (Germany)
X
H/T Wolfsburg II
Oldenburg
0
0
14:00 Lubeck
Egestorf/Langreder
17:00 Rehden
Hannover II
Regionalliga Northeast (Germany)
X
13:30 Altglienicke
Berliner AK
13:30 FC Oberlausitz
Babelsberg
13:30 Viktoria Berlin
Bischofswerda
14:05 Leipzig
Halberstadt
Regionalliga Southwest (Germany)
X
14:00 Frankfurt
Elversberg
14:00 Freiburg II
Homburg-Saar
14:00 Saarbrucken
Wormatia Worms
14:00 Stadtallendorf
Offenbach
14:00 Steinbach
Pirmasens
14:00 Waldhof Mannheim 07
Balingen
Regionalliga West (Germany)
X
14:00 Kaan-Marienborn
Dortmund II
14:00 Lippstadt
Verl
14:00 SV Rodinghausen
Wattenscheid
14:00 Wuppertal
Cologne
Super League (Greece)
X
17:15 Asteras Tripolis
Apollon Smyrnis
18:00 Atromitos Athens
Larisa AEL
19:30 PAS Giannina
Aris Thessaloniki
Liga Nacional, Apertura (Guatemala)
X
20:00 Siquinala FC
Municipal
Magyar Cup (Hungary)
X
H/T Nyirbator
Nyiregyhaza
0
0
14:00 Hodmezovasarhelyi
Vac
14:00 Kecskemeti LC
Kormendi
15:00 Elore
Debreceni VSC
15:00 Szegedi Vasutas
Ferencvarosi
15:00 Tallya
MTK Budapest
18:00 Bvsc-Zuglo
Erdi
Liga 1 (Indonesia)
X
F/T Persipura
A. Indonesia
1
0
F/T Madura United
Pusamania
1
2
13:30 Bhayangk. Surab. Utd
Barito Putera
13:30 Persebaya
Mitra Kukar
Pro League (Iran)
X
16:15 Esteghlal Khuzestan
Zob Ahan Isfahan
16:15 SaiPa Karadj
Naft Masjed
18:00 Nassaji Mazandaran
Esteghlal
Premier Division (Ireland)
X
18:00 Derry City
Shamrock Rovers
18:30 St. Patricks
Bohemians D.
First Division (Ireland)
X
20:45 Cobh Ramblers
Drogheda United
20:45 Finn Harps
Cabinteely FC
20:45 Longford Town
UC Dublin
20:45 Shelbourne
Galway
Premier League (Israel)
X
17:00 Hapoel Tel Aviv
Ironi Kiryat Shmona
17:45 Hapoel Raanana
Ashdod
18:45 Maccabi Haifa
Maccabi Petah Tikva
19:30 Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv
Serie A (Italy)
X
15:00 Parma Calcio
Cagliari
18:00 Fiorentina
Spal
20:30 Sampdoria
Inter
Serie B (Italy)
X
15:00 Carpi
Brescia
15:00 Crotone
Verona
15:00 Lecce
Venezia
15:00 Palermo
Perugia
15:00 Pescara
Foggia
15:00 Spezia
Cittadella
18:00 Cosenza
Livorno
Serie C, Girone A (Italy)
X
20:30 Piacenza
Pontedera
Serie C, Girone B (Italy)
X
20:45 Rimini
Triestina
Serie C, Girone C (Italy)
X
16:30 Cavese
V.Francavilla
18:30 Sicula Leonzio
SS Matera Calcio SRL
18:30 Sp. Reggina 1914
Bisceglie
18:30 Vibonese
Trapani
20:30 Potenza
Monopoli 1966
20:30 Rieti
Casertana 1908
Can. Stabia
AS Viterbese
J.League (Japan)
X
F/T Kashiwa
Sagan
1
1
F/T Jubilo I
Yokohama
1
2
'90+ V-Varen
Vegalta
1
0
H/T Hiroshima
Tokyo
1
0
H/T Kawasaki
Nagoya
2
0
H/T Shonan
Cerezo O
0
0
J.League 2 (Japan)
X
F/T Machida Z
Tokushima V
1
1
F/T Kyoto Sanga
Tochigi
0
2
'84 Ventforet
Fagiano O
2
0
H/T Ehime
Avispa F
1
0
H/T Renofa Y
Oita T
1
0
Premier League (Kazakhstan)
X
H/T Kaisar Kyzylorda
Sh. Karagandy
0
1
H/T Zhetysu
Kairat
0
0
14:30 Atyrau
Kyzylzhar
15:00 Ordabasy
Irtysh
16:00 Aktobe
Tobol
Kuwait League (Kuwait)
X
17:15 Qadsia SC
Al Tadamon
19:35 Al Fehaheel
Kazma
19:35 Kuwait SC
Al Arabi
A Liga (Lithuania)
X
16:00 Stumbras
Zalgiris Kaunas
Premier League, Main round (Malta)
X
18:00 St Andrews
Sliema
20:15 Tarxien R
Spartans H
Primera Division, Apertura (Mexico)
X
Can. Monarcas Morelia
Pumas Unam
0
0
F/T Puebla
America
2
3
00:00 Deportivo Toluca
Necaxa
Divizia Nationala (Moldova)
X
15:00 Dinamo Auto
Milsami
15:00 Speranta
Sfintul G
17:00 Sheriff Tiraspol
Zaria B
19:00 Zimbru C
Petrocub
Botola (Morocco)
X
17:00 Kawkab Athletic Club of Marrakech
Mouloudia Club of Oujda
19:00 Ittihad Tanger
Moghreb Athletic de Tetouan
21:30 Olympique de Safi
Rapide Oued Zem
Eredivisie (Netherlands)
X
18:30 Fortuna
Willem II
19:45 SBV
Heerenveen
19:45 Venlo
Breda
20:45 Vitesse
ADO Den Haag
Eliteserien (Norway)
X
18:00 Odd
Valerenga
2nd Division, avd 1 (Norway)
X
16:00 Baerum
Grorud
16:00 Elverum
Moss FK
16:00 Nybergsund
Asker
2nd Division, avd 2 (Norway)
X
14:00 KFUM Oslo
Nardo
15:00 Vidar
Skeid
16:00 Egersund
Flekkeroy
16:00 Vard Haugesund
Stjordals/Blink
Toppserien, Women (Norway)
X
15:00 Klepp
Trondheims-Orn
15:00 Lyn
Kolbotn
15:00 Sandviken
Arna-Bjornar
Primera Division, Clausura (Paraguay)
X
F/T Sportivo Luqueno
Guarani
0
3
23:45 Olimpia Asuncion
CA 3 de Febrero
Primera Division, Clausura (Peru)
X
F/T Sport Huancayo
Cajamarca
1
1
20:00 Escuela Municipal Deportivo Binacional
Melgar
22:30 Ayacucho FC
Academia Cantolao
Ekstraklasa (Poland)
X
15:30 Cracovia
Wisla Plock
18:00 KS Lechia
Zaglebie Lubin
20:30 Miedz Legnica
Legia Warsaw
I liga (Poland)
X
'9 Warta Poznan
Rakow Czestochowa
0
0
13:00 Garbarnia Krakow
Chojnice
16:00 Drutex-Bytovia
Wigry S.
16:00 LKS Lodz
Tychy
17:00 Nieciecza
C. Glogow
19:00 Oks Stomil Olsztyn
Odra Opole
19:00 Stal Mielec
GKS Jastrzebie
Primeira Liga (Portugal)
X
17:30 Santa Clara
Rio Ave
20:00 Maritimo Madeira
Belenenses
22:00 V. Setubal
Porto
Segunda Liga (Portugal)
X
H/T Oliveirense
Porto B
0
1
17:00 Arouca
Braga B
18:00 Penafiel
Cova Piedade
19:00 Benfica B
Varzim
Stars League (Qatar)
X
16:55 Al-Sadd
Al Rayyan
19:05 AL Duhail
Al Gharafa
K-League Classic (Republic of Korea)
X
F/T Gyeongnam
Seoul
2
1
F/T Pohang Steelers
Incheon Utd
1
0
F/T Sangju Sangmu
Daegu
2
5
K-League Challenge (Republic of Korea)
X
F/T Seongnam
Ansan Greeners
1
1
F/T Seoul E-Land
Bucheon
0
1
H/T Busan
Asan
1
1
Liga I (Romania)
X
14:00 AFC Hermannstadt
CFR 1907 Cluj
17:00 Botosani
Concordia
20:00 U Craiova 1948
Viitorul
Premier League (Russia)
X
F/T Yenisey
Ural Yekaterinburg
1
2
13:00 Dinamo Moscow
Anzhi Makhachkala
15:30 Arsenal Tula
Rubin Kazan
18:00 Akhmat Grozny
Orenburg
18:00 Rostov
FC Ufa
Youth League (Russia)
X
F/T FC Yenisey Krasnoyarsk
Ural Youth
1
1
F/T Zenit Youth
Lokomotiv Youth
3
3
13:00 Akhmat Grozny
Orenburg Youth
13:00 CSKA Youth
FC Spartak Moscow
Saudi Professional League (Saudi Arabia)
X
18:00 Al Wehda
Al Raed
Premiership (Scotland)
X
16:00 Aberdeen
Motherwell
16:00 Dundee
Hibernian
16:00 Hamilton Acad.
St Mirren
16:00 Hearts
Livingston
Championship (Scotland)
X
16:00 Alloa
Ayr
16:00 Falkirk
Dundee United
16:00 Greenock Morton
Dunfermline
16:00 Partick Thistle
Queen of The South
16:00 Ross County
Inverness CT
League One (Scotland)
X
16:00 Airdrieonians
Dumbarton
16:00 Forfar
Brechin
16:00 Raith Rovers
Montrose
16:00 Stenhousemuir
Arbroath
16:00 Stranraer
East Fife
League Two (Scotland)
X
16:00 Clyde
Elgin City
16:00 Cowdenbeath
Albion Rovers
16:00 Peterhead
Berwick
16:00 Queens Park
Edinburgh
16:00 Stirling
Annan
Scottish Cup (Scotland)
X
16:00 Brora
Turriff
16:00 B. Shipyard
Cumbernauld Colts
16:00 Dalbeattie
Kelty Hearts
16:00 Deveronvale
B. Rose
16:00 Edusport Academy FC
Buckie Thistle
16:00 Fairydean
Lossiemouth
16:00 Forres
Civil Service Strollers
16:00 Gretna 2008
Vale of Leithen
16:00 Huntly
East Stirlingshire
16:00 Linlithgow Rose
Fort William
16:00 Nairn
Beith
16:00 Rothes
Clachnacuddin
16:00 Strathspey Thistle
Coldstream
16:00 Whitehill
Edinburgh Uni.
16:00 Wick Academy
Auchinleck
Superliga (Serbia)
X
16:00 Napredak Krusevac
Dinamo
16:00 Zemun
Backa Palanka
19:00 Mladost L
Proleter
19:00 Rad
Macva
19:00 Radnik
Radnicki Nis
19:00 Vojvodina
Vozdovac
S-league (Singapore)
X
'84 Geylang Int.
Young Lions
2
1
14:15 Brunei
Tampines Rovers
Superliga (Slovakia)
X
18:00 Nitra
Zemplin Michalovce
19:00 Ruzomberok
Podbrezova
19:00 Slovan Bratislava
Sered
19:00 Trencin
Zlate Moravce
19:00 Zilina
Senica
PrvaLiga (Slovenia)
X
18:00 Gorica
NK Krsko
20:15 Maribor
Domzale
Premier League (South Africa)
X
15:00 Baroka FC
Orlando Pirates
15:00 Golden Arrows
Chippa Utd
18:00 Kaizer Chiefs
Amazulu
20:15 Free State Stars
Highlands Park
LaLiga (Spain)
X
13:00 Vallecano
Alaves
16:15 Celta Vigo
Valladolid
16:15 Eibar
Leganes
18:30 Getafe
At. Madrid
20:45 Real Madrid
Espanyol
LaLiga 2 (Spain)
X
16:00 Osasuna
Gijon
18:00 Rayo Majadahonda
Extremadura
18:00 Zaragoza
Lugo
20:30 Cordoba
Tenerife
Allsvenskan (Sweden)
X
16:00 Elfsborg
Orebro
16:00 Sirius
Ostersund
16:00 Trelleborg
Djurgarden
18:00 Dalkurd
Norrkoping
Superettan (Sweden)
X
16:00 Degerfors
GAIS
Damallsvenskan (Sweden)
X
14:00 Vaxjo
Eskilstuna
15:00 Hammarby
Goteborg
15:00 Kalmar
Linkopings
Super League (Switzerland)
X
19:00 Grasshopper Club
Neuchatel Xamax
19:00 Thun
Sion
Challenge League (Switzerland)
X
17:30 FC Wil
Rapperswil-Jona
17:30 Kriens
Chiasso
17:30 Schaffhausen
Servette
Thai League 1 (Thailand)
X
'9 Pattaya Utd
Ratchaburi
0
0
13:00 Port FC
Suphanburi
14:00 Chainat
Muang Thong
14:00 Nakhon Ratchasima
Prachuap FC
15:00 Buriram
Police Tero FC
Super Lig (Turkey)
X
'24 Malatya Bld
Rizespor
0
0
15:00 Kayserispor
Konyaspor
18:00 Trabzonspor
Goztepe SK
1. Lig (Turkey)
X
13:00 Hatayspor
Istanbulspor
13:00 Umraniyespor
Genclerbirligi SK
18:30 Adanaspor
Boluspor
18:30 Elazigspor
Karabukspor
2nd Lig, Kirmizi Grup (Turkey)
X
14:00 Sivas B. Spor
A. Selcukluspor
14:30 Bugsasspor
Pendikspor
14:30 Etimesgut Bel.
Manisa Buyuksehir
14:30 Zonguldakspor
Sanliurfaspor
15:00 Kirklarelispor
Bandirmaspor
15:00 Menemen
Tarsus Yurdu
15:00 Tuzlaspor
Tokatspor
18:00 Fethiyespor
Darica Genclerbirligi
18:00 Kahramanmaras
Karagumruk
2nd Lig, Beyaz Grup (Turkey)
X
14:00 Amedspor
Hacettepe
14:00 Gaziantepspor
Bodrum
14:00 Gumushanespor
Sariyer
14:30 Demirspor
Bayrampasa
15:00 Eyupspor
Samsunspor
15:00 Inegolspor
Kastamonuspor
15:00 Sancaktepe
Keciorengucu
18:00 Manisaspor
Nigde Anadolu FK
18:00 Sakaryaspor
Utas Usakspor A.s
3. Lig, Group 1 (Turkey)
X
14:00 Karbel Karakopru Belediyespor
Erzin Belediyespor
14:30 Erbaaspor
Hekimoglu Trabzon
14:30 Kozan
Artvin Hopaspor
14:30 Nevsehir Belediye Spor
Korfez Spor Kulubu
15:00 Ergene Velimese S.
Batman
15:00 Gebzespor
Yomraspor
15:00 Silivrispor
Tepecikspor
18:00 Tire 1922 Spor
Nazilli Bld
3. Lig, Group 2 (Turkey)
X
H/T Ofspor
Catalcaspor
1
0
14:00 Pazarspor
Bergama
14:30 Osmaniyespor
Yeni Orduspor Kulubu
14:30 Yeni Altindag B.
Sultanbeyli
15:00 ALIBEYKoY
Karsiyaka
15:00 Kasimpasa Erokspor
Belediye Vanspor
15:00 Kemerspor 2003
Duzcespor
15:00 Kizilcabolukspor
Adiyaman 1954
3. Lig, Group 3 (Turkey)
X
H/T Trabzon
Adliyespor
0
1
14:00 Erzincan
Diyarbakirspor AS
14:00 Fatsa Belediyespor
Karacabey
14:00 Payas Belediye
Bagcilar Spor Kulubu
15:00 Golcukspor
Corum
15:00 Halide Edip Ad.
Kocaelispor
15:00 Muglaspor
Cizrespor
15:00 Turgutluspor
Idare Genclik
18:00 Bucaspor
Serik Belediyespor
U21 Super Lig (Turkey)
X
H/T Kayserispor
A.Konyaspor
0
0
H/T Trabzonspor
Goeztepe
2
0
H/T Yeni M.
Caykur Rizespor
0
0
U21 1. Lig (Turkey)
X
F/T Umraniyespor U21
Genclerbirligi
0
1
13:00 Adanaspor
Boluspor
13:00 Elazigspor
K. Karabukspor
Premier League (Ukraine)
X
13:00 FC Mariupol
Oleksandriya
16:00 FC Lviv
Karpaty LVIV
18:30 Arsenal Kiev
Ol. Donetsk
Primera Division, Clausura (Uruguay)
X
21:00 Atenas San Carlos
Danubio
21:00 Liverpool M
Nacional
Major League Soccer (USA)
X
21:30 Los Angeles
San Jose
23:00 New York
Toronto
United Soccer League (USA)
X
F/T Atlanta Utd 2
Carolina
1
6
21:00 Bethlehem Steel
Toronto II
National Womens Soccer League, Playoffs (USA)
X
22:30 N. Carolina Courage
Portland Thorns
Premier League (Wales)
X
15:30 Barry Town
Cefn Druids
15:30 Caernarfon
Llanelli Town AFC
15:30 Carmarthen Town
Aberystwyth
15:30 Newtown
Cardiff Met
20:30 Llandudno
Connahs Quay
Bookmark Tip a friend
Powered by Boost Communications